Bestyrelsen.

 

BRAMDRUPDAM BORGERFORENING   ÅR 2018 + vedtægter.

ADRESSELISTE

Formand:

Benny Pedersen, Kringsvej 71.

Tlf.7551 8710, mobil: 2020 9199

E-mail: formand@bramdrupdam.net

E-mail privat: benny.pedersen@privat.dk

Kasserer:               

Kent Dinnesen, Augustvænget 41

Tlf. mobil: 5219 5766

E-mail: kasserer@bramdrupdam.net

Sekretær:

Poul Mørup Kristensen, Platanalle 5.

Tlf. 7556 9898 E-mail: poulmorup@mail.dk

mobil: 6131 4366)

Bestyrelsesmedlem:

Charlotte Mikkelsen

Tlf. 2330 8188 E-mail: cogmmikkelsen@gmail-com

Gianpalo Garante, Gl. Donsvej 2.

Tlf. 2428 8444 E-mail: onkelgp@mail.com

Suppleanter: 

Karin Rosendahl, Kringsvej 93. Tlf. 3410 0021 E-mail: roseblue@hotmail.dk

Margit Bryhl, Kringsvej 83. Tlf. 2064 4084 E-mail: margit.bryhl@gmail.com

Revisorer:  

Karlo Kristensen,Taulov Skovvej 17. Tlf. 3167 2212 E-mail: karlo@fritid.tele.dk

Tove Damm, Majvænget 7. Tlf. 7551 8442 E-mail: damm@stofanet.dk

 

VEDTÆGTER FOR BRAMDRUPDAM BORGERFORENING

klik på link:

20031801

 

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *